checkZaoberám sa tvorbou webových stránok postavených na redakčnom systéme Joomla, ktorý patrí medzi jeden z najobľúbenejších systémov poskytovaných zadarmo.

checkAk už svoje stránky máte a potrebujete ich inovovať, nastupuje redesign webových stránok. Existujúce informácie sa doplnia novými modernými technológiami.

checkPodiel mobilných zariadení na návštevnosti webových stránok sa v súčasnosti sa pohybuje okolo 40% a ich podiel neustále rastie. Na to je dôležité byť pripravený.

Váša webová stránka je dôležitou súčasťou vášho online pôsobenia a my chápeme, že nečakané technické problémy môžu mať výrazný vplyv na vašu prítomnosť na internete. Som tu, aby som vám predstavil moje služby ako skúsený webmaster, ktorý vám pomôže s opravou poškodených webových stránok a ich obnovou.

Vaša cesta k obnove

opravy web stranok1. Konzultácia: Najprv sa spojíme a preskúmame súčasný stav vašich webových stránok. Vypočujem si vaše obavy a získam hlboký vhľad do toho, čo presne potrebujete.

2. Identifikácia problému: Na základe vašich informácií a mojich skúseností sa pustím do identifikácie konkrétneho problému, ktorý spôsobuje poškodenie vašich stránok.

3. Riešenie a oprava: Na základe zistení navrhujem efektívne riešenia a začnem s opravou vášho webu. Môže to zahŕňať odstránenie chýb v kóde, zabezpečenie pred útokmi alebo iné potrebné kroky.

4. Testovanie: Po oprave dôkladne otestujem všetky zmeny, aby som sa uistil, že vaše stránky fungujú spoľahlivo a správne.

5. Komunikácia: Po celý čas vás budem informovať o priebehu opravy. Zdieľam s vami aktualizácie a po ukončení opravy vám poskytnem podrobné informácie o vykonaných úpravách.

6. Prevencia: Okrem opravy sa môžem s vami podeliť o rady a postupy na prevenciu budúcich problémov, aby ste mali menej stresu z možných technických komplikácií.

Prečo si vybrať moje služby

  • Osobný prístup: Ako jednotlivec vám ponúkam osobný a pozorný prístup. Vaše potreby a ciele sú pre mňa na prvom mieste.
  • Skúsenosti: Mám bohaté skúsenosti s opravou a správou webových stránok rôzneho druhu.
  • Dôvera: Moji klienti sa môžu spoľahnúť na moje schopnosti a profesionalitu.
  • Rýchla reakcia: Rýchlo reagujem na vaše potreby, aby sa vaše webové stránky mohli rýchlo vrátiť do prevádzky.

 

Ak ste v situácii, kedy je vaša webová stránka poškodená alebo nefunkčná, neváhajte ma kontaktovať. Som tu, aby som vám pomohol obnoviť vašu online prítomnosť a zabezpečil, aby váš web bol opäť aktívny a fungujúci. Spoločne nájdeme riešenie a postaráme sa o váš webový priestor tak, aby ste sa mohli zamerať na to, čo robíte najlepšie.

Kedy a prečo nemá vždy zmysel opravovať poškodenú webovú stránku: Rozumné rozhodnutie medzi opravou a reštartom

Pri prevádzke webovej stránky sa časom môžu vyskytnúť problémy a poškodenia, ktoré by mohli zavážne ovplyvniť váš online prítomnosť. Avšak, rozhodnutie, či sa pustiť do opravovania poškodenej stránky, nie je vždy jednoduché. V tomto článku sa pozrieme na situácie, kedy to nemusí mať zmysel, a vysvetlíme, prečo.

Komplexita problému:

Ak je váša webová stránka postihnutá vážnymi technickými problémami, ako sú hromadné bezpečnostné poruchy alebo systematické poruchy, môže byť oprava komplikovaná a náročná. V takýchto prípadoch môže byť efektívnejšie začať od základov a postaviť novú stránku. Oprava by mohla trvať dlhšie, priniesť vyššie náklady a prínosy by mohli byť minimálne.

opravy webstranokNáklady a čas:

Oprava poškodenej stránky môže vyžadovať nielen technické zručnosti, ale aj značné finančné zdroje. Ak sú náklady na opravu výrazne vyššie ako náklady na vytvorenie novej stránky, môže byť rozumné zvážiť možnosť reštartu.

Zlá povesť:

Akákoľvek negatívna skúsenosť návštevníka na poškodenej stránke môže mať za následok zlú povesť. Ak je váša stránka napríklad postihnutá malwarem a používatelia o tomto probléme počujú, môže to viesť k strate dôvery a zákazníkov.

Zastaralý obsah a technológie:

Ak je váš obsah zastaraný alebo váš technologický základ nepostačuje súčasným štandardom, oprava by mohla byť iba dočasné riešenie. S novou stránkou by ste mohli nadviazať na moderné technológie a vytvoriť aktuálny obsah, čo by prinieslo dlhodobé výhody.

Nedostatočný výnos:

Ak je vaša webová stránka zanedbateľnou časťou vášho podnikania a neposkytuje žiadny významný prínos, oprava by mohla byť neopodstatnená. Investovanie času a zdrojov do stránky s malým potenciálom by mohlo byť neefektívne.

Rozhodnutie opraviť alebo nereparovať poškodenú webovú stránku je komplexný proces. Je nevyhnutné zvážiť rôzne faktory, ako sú závažnosť problému, náklady, technologické potreby a dlhodobý prínos. V niektorých prípadoch môže byť rozumné začať odznova a vytvoriť novú stránku, ktorá bude moderná, bezpečná a prispôsobená potrebám a očakávaniam návštevníkov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakčný systém

check red colorCMS - naprogramovaný systém - zmes programov, ktorý zjednodušuje tvorbu webu, nemusíme nič programovať, tento systém sa nainštaluje na  webhosting a prispôsobí tak aby spĺňal vaše potreby, prihlásite sa do neho pod svojím heslom a môžeme vkladať alebo meniť obsah svojho webu. (podobne ako na Facebooku) Ja použivam redakčný systém Joomla. Sú samozrejme aj iné CMS, Wordpress, Magneto, Drupal atd...

Čo je to virtuálny server - VPS

check red colorPredstavte si serverovňu a v nej veľký "regál" , v ktorom sú skladované jednotlivé servery. Každý taký server má nejaké železo a drôty a je väčšinou napojený na centrálne harddisky . Na tomto serveri beží akási nadstavba - program, ktorá umožňuje server rozčleniť na niekoľko menších virtuálnych serverov, ktoré sa zvonku správajú ako samostatné servery, a nastaviť im individuálny výkon. Na jednom fyzickom stroji, ktorý je mimoriadne výkonný, môžu byť teda oddelene prevádzkované rôzne viruálne stroje , bez toho aby sa navzájom ovplyvňovali. Táto stránka využiva samostatný prenajatý VPS server za $5 mesačne v Kalifornii, USA a jej kópie sú replikované v stovkách datacentier Cloudflare po planéte.

Čo je to HTTPS protokol?

check red colorSkôr platilo, že použiť zabezpečené pripojenia cez HTTPS je povinnosťou každého prevádzkovateľa webových stránok, kde sa od užívateľa vyžadujú akékoľvek citlivé údaje (napríklad prihlásenie). Teraz sa to ale týka všetkých webových stránok. Od júla 2018 totiž prehliadače zobrazujú varovanie "nezabezpečený" ( "Not Secure") u všetkých webových stránok na nezabezpečenom protokole HTTP. Upozornenie "nezabezpečené" sa zobrazuje na všetkých stránkach, ktoré nepoužívajú HTTPS , nie len na stránkach s formulárom. Google Vás bude sankcionovať a Vaša stránka sa vo vyhľadávaní prepadne niekam na 10 stranu. Pokiaľ si totiž pohneváte Google, je to ako nahnevať nejaké lokálne boźstvo.

Čo je to doména

check red colorDoména je meno, jedinečné na celej sieti internet. Existuje zažitá obyčaj nazvať doménu po názve firmy, efektívnejšie je však nazvať ju podľa toho čo prezentuje. Nikto nebude hľadať a nevie čo je to "mirex" alebo "mitopesa" ale veľa ľudí bude hľadať "vyskove-prace", "cukraren-skalica" alebo "zubar-nitra". Domén k jednej web-stránke môžete mať aj viac.  Koncovka za bodkou samozrejme musí byť, ale nie je podmienka aby bola ".sk", rovnako dobre môže doména končiť ako ".com",  ".eu" a podobne...

Čo je to webhostig

check red colorUložisko - server - stroje - datacentrá, na ktorých je uložený váš web, vaša internetová stránka. Je to v podstate prenájom časti servera - serverov, presklený výklad kam sa webová stránka umiestni tak, aby bola perfektne viditeľná kdekoľvek na internete. Od hostingu sa požaduje rýchlosť, bezpečnosť, 24/7 dostupná technická podpora a komfortné služby. Solídna webhostingová firma sa nemusí nachádzať na území SR a v konečnom dôsledku asi ani taká nie je, nezáleži však na tom, svet je rozhodne väčši ako humná za dedinou.

Analýza návštevníkov

check red colorPre rozhodovanie o obchodnej stratégii je veľmi dôležité poznať svojho návštevníka - vek, pohlavie, záujmy, aké stránky a súbory ho na webe najviac zaujímajú, odkiaľ prišiel, akú dlhú dobu na stránkach strávil, apod.


 


 

Výroba webových stránokSpolu premeníme vašu digitálnu predstavu na realitu...

facebook logoMastodon logoTwitter logoLinkedIn logo


Spolu zmeníme Vašu predstavu na webovú skutočnosť...

facebook logoMastodon logoTwitter logoLinkedIn logo

© Marek Sarvas - tvorba, web, stránok, výroba, internetovej, stránky, webmaster
Kontakt: info@websluzba.eu | Tel: +421 949 643 043

created by: Marek Sarvas

 


TEMU - E-SHOP

temu icon logo