checkZaoberám sa tvorbou webových stránok postavených na redakčnom systéme Joomla, ktorý patrí medzi jeden z najobľúbenejších systémov poskytovaných zadarmo.

checkAk už svoje stránky máte a potrebujete ich inovovať, nastupuje redesign webových stránok. Existujúce informácie sa doplnia novými modernými technológiami.

checkPodiel mobilných zariadení na návštevnosti webových stránok sa v súčasnosti sa pohybuje okolo 40% a ich podiel neustále rastie. Na to je dôležité byť pripravený.

V dnešnej dobe je rýchlosť a aktuálnosť základnými požiadavkami pre úspešné webové stránky. Ak máte starú webstránku vo WordPress, ktorá potrebuje zásah, nezúfajte. V tomto článku sa dozviete, ako ju opraviť, aktualizovať a zrýchliť, aby ste prilákali viac návštevníkov a zlepšili ich používateľskú skúsenosť.

web sluzby a vyroba web stranok 64

Diagnostika existujúcich problémov:

Začnem preskúmaním existujúcej webstránky a identifikujte problémy spojené s kódovaním, dizajnom a rýchlosťou načítavania.

Aktualizácia obsahu a dizajnu:

Modernizujem obsah a dizajn vašej webstránky tak, aby boli aktuálne a atraktívne pre vašich návštevníkov.

Optimalizácia obrázkov a súborov:

Znížim veľkosť obrázkov a súborov na webstránke, čo pomôže zvýšiť rýchlosť načítavania a zlepšiť používateľskú skúsenosť.

SEO optimalizácia:

Optimalizujem vašu webstránku pre vyhľadávače pomocou relevantných kľúčových slov, meta popisov a štruktúrovaných dát.

Implementácia cachingu a kompresie súborov:

Použijem caching a kompresiu súborov na zrýchlenie načítavania vašej webstránky a zlepšenie výkonu.

Zabezpečenie webstránky:

Zabezpečím Vašu webstránku pred možnými hrozbami a útokmi pomocou aktualizovaných pluginov a silných hesiel.

Testovanie a monitorovanie:

Pred uverejnením vykonám dôkladné testujem Vaše webstránky a pravidelne monitorujem jej výkon a bezpečnosť.

web sluzby a vyroba web stranok 120

 

Týmto spôsobom môžete úspešne opraviť, aktualizovať a zrýchliť vašu starú webstránku vo WordPress, čím zlepšíte jej výkon a atraktivitu pre návštevníkov. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa, že vám pomôžem dosiahnuť úspech online.

 

Optimalizácia a aktualizácia starších stránok pod wordpress

Ponúkam profesionálne služby optimalizácie a aktualizácie starších stránok pod wordpress. v dnešnom rýchlo meniacom sa digitálnom svete je nevyhnutné, aby vaše webové stránky boli aktuálne, bezpečné a rýchle. optimalizácia a aktualizácia stránok zabezpečí, že vaša stránka bude spĺňať moderné štandardy, poskytovať vynikajúcu používateľskú skúsenosť a bude lepšie hodnotená vo vyhľadávačoch.

optimalizácia a aktualizácia starších stránok pod wordpress

Prečo je optimalizácia a aktualizácia dôležitá?

 1. zvýšenie rýchlosti načítania stránky: rýchlejšie stránky zlepšujú používateľskú skúsenosť a môžu zvýšiť konverzie.
 2. zlepšenie seo: aktualizované a optimalizované stránky sú lepšie hodnotené vo vyhľadávačoch.
 3. zabezpečenie stránky: aktualizácie zabezpečujú, že stránka bude chránená pred najnovšími bezpečnostnými hrozbami.
 4. kompatibilita s novými technológiami: optimalizácia zabezpečí, že vaša stránka bude kompatibilná s najnovšími prehliadačmi a zariadeniami.

Moje služby

Zálohovanie stránok

pred začatím akejkoľvek optimalizácie alebo aktualizácie je nevyhnutné zálohovať vaše stránky. ponúkam kompletné zálohovanie vrátane všetkých súborov a databáz, aby ste mali istotu, že vaše údaje sú bezpečné.

Aktualizácia wordpressu a pluginov

pravidelné aktualizácie wordpressu a pluginov zabezpečujú optimálny výkon a bezpečnosť. postarám sa o:

 • aktualizáciu jadra wordpressu
 • aktualizáciu všetkých nainštalovaných pluginov a šablón
 • kontrolu kompatibility po aktualizácii

Optimalizácia rýchlosti stránky

pomalé stránky môžu odradiť návštevníkov a poškodiť vaše hodnotenie vo vyhľadávačoch. moje služby zahŕňajú:

 • optimalizáciu obrázkov
 • využitie cache pluginov
 • minifikáciu css, js a html
 • implementáciu cdn (content delivery network)
 • kontrolu a odstránenie nepotrebných pluginov

Vylepšenie seo

optimalizácia seo je kľúčová pre zvýšenie návštevnosti a zlepšenie viditeľnosti vašej stránky. ponúkam:

 • audit seo a analýzu kľúčových slov
 • optimalizáciu meta tagov
 • tvorbu a optimalizáciu obsahu
 • interné a externé prelinkovanie

Zabezpečenie stránky

bezpečnosť je pre mňa prioritou. ponúkam:

 • implementáciu firewallu
 • nastavenie dvojfaktorovej autentifikácie
 • pravidelné skenovanie zraniteľností
 • odstránenie malware a zabezpečenie stránok po útoku
profesionálne služby optimalizácie a aktualizácie starších stránok pod wordpress
 

Optimalizácia a aktualizácia starších stránok pod wordpress je nevyhnutná pre udržanie vysokého štandardu vašej online prítomnosti. moje služby vám zabezpečia rýchle, bezpečné a seo optimalizované stránky, ktoré prilákajú viac návštevníkov a zlepšia vašu pozíciu vo vyhľadávačoch. kontaktujte ma ešte dnes a zistite, ako vám môžem pomôcť s optimalizáciou a aktualizáciou vašej wordpress stránky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakčný systém

check red colorCMS - naprogramovaný systém - zmes programov, ktorý zjednodušuje tvorbu webu, nemusíme nič programovať, tento systém sa nainštaluje na  webhosting a prispôsobí tak aby spĺňal vaše potreby, prihlásite sa do neho pod svojím heslom a môžeme vkladať alebo meniť obsah svojho webu. (podobne ako na Facebooku) Ja použivam redakčný systém Joomla. Sú samozrejme aj iné CMS, Wordpress, Magneto, Drupal atd...

Čo je to virtuálny server - VPS

check red colorPredstavte si serverovňu a v nej veľký "regál" , v ktorom sú skladované jednotlivé servery. Každý taký server má nejaké železo a drôty a je väčšinou napojený na centrálne harddisky . Na tomto serveri beží akási nadstavba - program, ktorá umožňuje server rozčleniť na niekoľko menších virtuálnych serverov, ktoré sa zvonku správajú ako samostatné servery, a nastaviť im individuálny výkon. Na jednom fyzickom stroji, ktorý je mimoriadne výkonný, môžu byť teda oddelene prevádzkované rôzne viruálne stroje , bez toho aby sa navzájom ovplyvňovali. Táto stránka využiva samostatný prenajatý VPS server za $5 mesačne v Kalifornii, USA a jej kópie sú replikované v stovkách datacentier Cloudflare po planéte.

Čo je to HTTPS protokol?

check red colorSkôr platilo, že použiť zabezpečené pripojenia cez HTTPS je povinnosťou každého prevádzkovateľa webových stránok, kde sa od užívateľa vyžadujú akékoľvek citlivé údaje (napríklad prihlásenie). Teraz sa to ale týka všetkých webových stránok. Od júla 2018 totiž prehliadače zobrazujú varovanie "nezabezpečený" ( "Not Secure") u všetkých webových stránok na nezabezpečenom protokole HTTP. Upozornenie "nezabezpečené" sa zobrazuje na všetkých stránkach, ktoré nepoužívajú HTTPS , nie len na stránkach s formulárom. Google Vás bude sankcionovať a Vaša stránka sa vo vyhľadávaní prepadne niekam na 10 stranu. Pokiaľ si totiž pohneváte Google, je to ako nahnevať nejaké lokálne boźstvo.

Čo je to doména

check red colorDoména je meno, jedinečné na celej sieti internet. Existuje zažitá obyčaj nazvať doménu po názve firmy, efektívnejšie je však nazvať ju podľa toho čo prezentuje. Nikto nebude hľadať a nevie čo je to "mirex" alebo "mitopesa" ale veľa ľudí bude hľadať "vyskove-prace", "cukraren-skalica" alebo "zubar-nitra". Domén k jednej web-stránke môžete mať aj viac.  Koncovka za bodkou samozrejme musí byť, ale nie je podmienka aby bola ".sk", rovnako dobre môže doména končiť ako ".com",  ".eu" a podobne...

Čo je to webhostig

check red colorUložisko - server - stroje - datacentrá, na ktorých je uložený váš web, vaša internetová stránka. Je to v podstate prenájom časti servera - serverov, presklený výklad kam sa webová stránka umiestni tak, aby bola perfektne viditeľná kdekoľvek na internete. Od hostingu sa požaduje rýchlosť, bezpečnosť, 24/7 dostupná technická podpora a komfortné služby. Solídna webhostingová firma sa nemusí nachádzať na území SR a v konečnom dôsledku asi ani taká nie je, nezáleži však na tom, svet je rozhodne väčši ako humná za dedinou.

Analýza návštevníkov

check red colorPre rozhodovanie o obchodnej stratégii je veľmi dôležité poznať svojho návštevníka - vek, pohlavie, záujmy, aké stránky a súbory ho na webe najviac zaujímajú, odkiaľ prišiel, akú dlhú dobu na stránkach strávil, apod.

Výroba webových stránokSpolu premeníme vašu digitálnu predstavu na realitu...

facebook logoMastodon logoTwitter logoLinkedIn logo


Spolu zmeníme Vašu predstavu na webovú skutočnosť...

facebook logoMastodon logoTwitter logoLinkedIn logo

© Marek Sarvas - tvorba, web, stránok, výroba, internetovej, stránky, webmaster
Kontakt: info@websluzba.eu | Tel: +421 949 643 043

created by: Marek Sarvas

 


TEMU - E-SHOP

temu icon logo