checkZaoberám sa tvorbou webových stránok postavených na redakčnom systéme Joomla, ktorý patrí medzi jeden z najobľúbenejších systémov poskytovaných zadarmo.

checkAk už svoje stránky máte a potrebujete ich inovovať, nastupuje redesign webových stránok. Existujúce informácie sa doplnia novými modernými technológiami.

checkPodiel mobilných zariadení na návštevnosti webových stránok sa v súčasnosti sa pohybuje okolo 40% a ich podiel neustále rastie. Na to je dôležité byť pripravený.

Meranie rýchlost internetu, rýchlosť prenosu dát, platforma vám umožňuje jednoducho zmerať rýchlosť uploadu, downloadu a latenciu vášho pripojenia. Stačí len kliknúť na tlačidlo "Začať test" a my sa postaráme o zvyšok. Test je kompatibilný s pevnými aj mobilnými pripojeniami, takže nezáleží na tom, ako ste pripojení k internetu.

Dodávateľ Rychlost.sk

 

V dnešnej dobe je spoľahlivé a rýchle internetové pripojenie nevyhnutnosťou. Ale ako môžete vedieť, či vám váš poskytovateľ internetových služieb skutočne poskytuje rýchlosť, ktorú ste si objednali? Našťastie máme pre vás jednoduché riešenie. Sme tu, aby sme vám pomohli zmerať rýchlosť vášho internetového pripojenia a zistiť, či sa zhoduje s tým, čo vám sľubuje váš poskytovateľ.

Presná miera rýchlosti

Je frustrujúce platiť za určitú rýchlosť pripojenia a následne zistiť, že vaše skutočné pripojenie zaostáva. Tento problém však nie je nevyhnutne na strane poskytovateľa. Rôzne faktory, ako je stav domácej siete, vzdialenosť od výmenného uzla a preťaženie v sieti, môžu ovplyvniť vašu skutočnú rýchlosť. Práve preto sme vytvorili tento jednoduchý test rýchlosti.

Ako to funguje

Platforma vám umožňuje jednoducho zmerať rýchlosť uploadu, downloadu a latenciu vášho pripojenia. Stačí len kliknúť na tlačidlo "Začať test" a my sa postaráme o zvyšok. Test je kompatibilný s pevnými aj mobilnými pripojeniami, takže nezáleží na tom, ako ste pripojení k internetu.

Základným krokom je meranie

Je dôležité si uvedomiť, že naše meranie je presné a spoľahlivé. Pri testovaní nameriame skutočné rýchlosti, nie približné odhady. Je to vaša šanca zistiť, či je vaše pripojenie skutočne také rýchle, ako by malo byť.

Zadarmo a neobmedzene

A tu je skvelá správa: Tento test rýchlosti je úplne zadarmo a môžete ho využiť toľkokrát, koľkokrát budete potrebovať. Neexistuje žiadne obmedzenie alebo poplatky. Našim cieľom je poskytnúť vám transparentnú informáciu o vašom internetovom pripojení.

Riešte problémy s dôverou

Ak zistíte, že rýchlosť vášho pripojenia nezodpovedá očakávaniam, neponáhľajte s obviňovaním poskytovateľa. Najskôr sa pozrite na svoju domácu sieť. Zistenie, či v nej nie je problém, môže vyriešiť vaše problémy so zlou rýchlosťou.

Zmerajte svoju rýchlosť ešte dnes

Teraz, keď viete o našom jednoduchom a spoľahlivom teste rýchlosti, nemáte žiadny dôvod čakať. Kliknite na tlačidlo "Začať test" nižšie a zistite, či dostávate to, za čo platíte. Vaša spokojnosť s internetovým pripojením je dôležitá, a my sme tu, aby sme vám pomohli ju dosiahnuť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakčný systém

check red colorCMS - naprogramovaný systém - zmes programov, ktorý zjednodušuje tvorbu webu, nemusíme nič programovať, tento systém sa nainštaluje na  webhosting a prispôsobí tak aby spĺňal vaše potreby, prihlásite sa do neho pod svojím heslom a môžeme vkladať alebo meniť obsah svojho webu. (podobne ako na Facebooku) Ja použivam redakčný systém Joomla. Sú samozrejme aj iné CMS, Wordpress, Magneto, Drupal atd...

Čo je to virtuálny server - VPS

check red colorPredstavte si serverovňu a v nej veľký "regál" , v ktorom sú skladované jednotlivé servery. Každý taký server má nejaké železo a drôty a je väčšinou napojený na centrálne harddisky . Na tomto serveri beží akási nadstavba - program, ktorá umožňuje server rozčleniť na niekoľko menších virtuálnych serverov, ktoré sa zvonku správajú ako samostatné servery, a nastaviť im individuálny výkon. Na jednom fyzickom stroji, ktorý je mimoriadne výkonný, môžu byť teda oddelene prevádzkované rôzne viruálne stroje , bez toho aby sa navzájom ovplyvňovali. Táto stránka využiva samostatný prenajatý VPS server za $5 mesačne v Kalifornii, USA a jej kópie sú replikované v stovkách datacentier Cloudflare po planéte.

Čo je to HTTPS protokol?

check red colorSkôr platilo, že použiť zabezpečené pripojenia cez HTTPS je povinnosťou každého prevádzkovateľa webových stránok, kde sa od užívateľa vyžadujú akékoľvek citlivé údaje (napríklad prihlásenie). Teraz sa to ale týka všetkých webových stránok. Od júla 2018 totiž prehliadače zobrazujú varovanie "nezabezpečený" ( "Not Secure") u všetkých webových stránok na nezabezpečenom protokole HTTP. Upozornenie "nezabezpečené" sa zobrazuje na všetkých stránkach, ktoré nepoužívajú HTTPS , nie len na stránkach s formulárom. Google Vás bude sankcionovať a Vaša stránka sa vo vyhľadávaní prepadne niekam na 10 stranu. Pokiaľ si totiž pohneváte Google, je to ako nahnevať nejaké lokálne boźstvo.

Čo je to doména

check red colorDoména je meno, jedinečné na celej sieti internet. Existuje zažitá obyčaj nazvať doménu po názve firmy, efektívnejšie je však nazvať ju podľa toho čo prezentuje. Nikto nebude hľadať a nevie čo je to "mirex" alebo "mitopesa" ale veľa ľudí bude hľadať "vyskove-prace", "cukraren-skalica" alebo "zubar-nitra". Domén k jednej web-stránke môžete mať aj viac.  Koncovka za bodkou samozrejme musí byť, ale nie je podmienka aby bola ".sk", rovnako dobre môže doména končiť ako ".com",  ".eu" a podobne...

Čo je to webhostig

check red colorUložisko - server - stroje - datacentrá, na ktorých je uložený váš web, vaša internetová stránka. Je to v podstate prenájom časti servera - serverov, presklený výklad kam sa webová stránka umiestni tak, aby bola perfektne viditeľná kdekoľvek na internete. Od hostingu sa požaduje rýchlosť, bezpečnosť, 24/7 dostupná technická podpora a komfortné služby. Solídna webhostingová firma sa nemusí nachádzať na území SR a v konečnom dôsledku asi ani taká nie je, nezáleži však na tom, svet je rozhodne väčši ako humná za dedinou.

Analýza návštevníkov

check red colorPre rozhodovanie o obchodnej stratégii je veľmi dôležité poznať svojho návštevníka - vek, pohlavie, záujmy, aké stránky a súbory ho na webe najviac zaujímajú, odkiaľ prišiel, akú dlhú dobu na stránkach strávil, apod.

Výroba webových stránokSpolu premeníme vašu digitálnu predstavu na realitu...

facebook logoMastodon logoTwitter logoLinkedIn logo


Spolu zmeníme Vašu predstavu na webovú skutočnosť...

facebook logoMastodon logoTwitter logoLinkedIn logo

© Marek Sarvas - tvorba, web, stránok, výroba, internetovej, stránky, webmaster
Kontakt: info@websluzba.eu | Tel: +421 949 643 043

created by: Marek Sarvas

 


TEMU - E-SHOP

temu icon logo